PL   EN

O firmie

Firma HARDER Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2004 r. i jest obecnie jednym z czołowych dostawców urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów w segmencie domowej i warsztatowej praktyki spawalniczej.

Nieustannie monitorujemy oczekiwania klientów i sukcesywnie rozwijamy ofertę pod kątem kompleksowości gamy i jakości proponowanych artykułów. Wysoki poziom spójnej marki PIROTEC, wynikający zarówno z niezawodności i funkcjonalności, jak i nowoczesnego wzornictwa i wykorzystywanej technologii, pozwala nam na stosowanie rozwiązań wykraczających poza ogólnie przyjęte standardy rynkowe, a pozytywnie ocenianych przez naszych partnerów handlowych i ostatecznych użytkowników. Urządzenia PIROTEC objęte są pełną, dwuletnią gwarancją w dogodnym systemie D2D - „od drzwi do drzwi”.

Działalność firmy HARDER obejmuje również inne obszary aktywności handlowej i usługowej: oferujemy kompletne systemy odkurzaczy centralnych DUSTOFF, prowadzimy poznański Salon oraz krajową dystrybucję komfortowych saun i wanien spa - jaccuzi własnej marki SPARDEN, świadczymy usługi w zakresie gospodarki magazynowej, transportu i eksportu. Dzięki sprawdzonemu zaufaniu jakim obdarzają nas kontrahenci i ścisłej współpracy z wiodącymi sieciami marketów o profilu technicznym oraz hurtowniami i sklepami specjalistycznymi nasze produkty dostępne są na terenie całego kraju a nasze marki zyskują ciągle wzrastającą rzeszę usatysfakcjonowanych klientów.

Wykorzystując ugruntowane doświadczenie wspieramy partnerów handlowych w zakresie doradztwa i optymalnego doboru asortymentu, szkoleń produktowych, projektowaniu i realizowaniu ekspozycji a także serwisu marketingowego, logistycznego i posprzedażowego. Wszystkie działania naszej firmy prowadzone są z poszanowaniem dla otoczenia i środowiska naturalnego oraz dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo osobiste.